Biz Kimiz?

Temellerini 2016 senesinin sonlarında attığımız şirketimiz; özellikle iç giyim, ev giyim ve fantezi giyim üzerine yoğunlaşmıştır. Kuruluşumuzdan itibaren günden güne gelişim göstererek ve müşterilerimizin memnuniyetini birinci önceliğimiz haline getirerek, müşteri odaklı hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Sunduğumuz hizmet ve ürünler neticesinde de müşteri kitlemiz her geçen gün gelişmektedir.

İnternet sitemizde bulunan binlerce ürün ve çok sayıda marka seçeneği ile sektörde hatrı sayılır bir noktaya geldiğimizi düşünerek 2019 senesinin sonlarında kendi ürünlerimizi tasarlayarak üretme kararı aldık. Bu konuyla ilgili çalışmalarımız hala devam etmektedir.

Başlarken belirdeğimiz hedeflerimiz arasında ilk sıralarda yer alan “globalleşme” ve “yurtdışına açılma” bizim için hala önemini korumaktadır. Bu hedef doğrultusunda heyecanımızı yüksek tutarak çalışmaya devam ediyoruz.

İçgiyimist olarak, dürüstlük ve güvene yönelik kurumsal anlayışımız ile profesyonel olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına yorulmadan çalışıyoruz. Bizler, müşterilerimize kesintisiz ve zevk alacağı bir alışveriş deneyimi sunabilmek amacıyla her zaman son teknolojiyi takip ederek uygulamaya geçiririz.