Gönderim ve Teslimat

Kargo Ücreti ve Teslimat Süresi
İçgiyimist üzerinden yaptığınız 399 ₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. Bu tutarın altında kalan siparişleriniz için ise lokasyon farketmeksizin sabit kargo gönderim bedelimiz olan 40 ₺ tutarında ödeme yapmanız gerekmektedir.

Tüm gönderiler Sürat Kargo ile yapılmaktadır.

Alışverişiniz sırasında, ürün sayfalarında “Tahmini Teslimat Tarihi” olarak belirtilen tarih aralıkları bulunmaktadır. Bu tarihler, siparişinizin teslimatı hakkında herhangi bir garanti niteliğinde değildir. İlgili tarihler tamamen tahmini değerlere dayanarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Satın aldığınız ürünün stok ve tedarik durumu ve bulunduğunuz bölge, bu tarihlerin değişmesine neden olabilmektedir.

Operasyon birimimiz, paketinizin size sağlıklı ve hızlı bir şekilde ulaşması için çalışmaktadır.

Paketiniz, kargo firması tarafından işleme alındığında; siparişiniz esnasında kullandığınız e-posta adresinize kargo takip numaranız ve daha hızlı ulaşabilmeniz için kargo takip bağlantınız iletilecektir. Bu sayede kolaylıkla gönderinizin takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Taşıyıcı kargo firmasından kaynaklı herhangi bir gecikmeden icgiyimist.com sorumlu değildir ancak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla yaşanabilecek her türlü lojistik sorununuzda yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Tüm gönderiler, Sürat Kargo Taşıma Sigortası adı altında sigortalı olarak size ulaştırılmaktadır. Lütfen teslimatı kabul etmeden önce paketinizi kontrol edin. Paketiniz, teslimat esnasında hasar gördüyse, kabul etmeyin ve kargo personeline tutanak tutturunuz.

Ücret iadesi sürecinde geri gönderilen ürünlerin kargo ücreti, tarafımızca karşılanacak ancak iade bedeli, kargo ve teslimat ücreti olan 8₺ kesinti yapılarak aktarılacaktır.