Ana Sayfa / Sütyenler / Dantelli Sütyenler

Gösterilen sonuç sayısı: 12

Filtre

Dantelli Sütyenler

Dantelli sütyenler, çekici ve etkileyici bir görünüm sağlarlar. Her sütyenin mutlaka dantelli olan modelleri bulunur. Farklı bir tarz ve monotonluktan uzak bir sütyen arıyorsanız dantelli sütyenleri denemelisiniz.

Zevkinize göre seçebileceğiniz renk ve çeşitli desenlerde dantelli sütyen bulabilmek mümkündür. Uygun fiyatlı dantel sütyenler İçgiyimist ile bir tık uzağınızda…

Her yaştan kadının bir numaralı sütyen stili tercihi elbette ki dantelli sütyenlerdir. Hem şık hem de zarif yapılarıyla göğüsleri sararak çekici bir görünüm sağlarlar. Kadınlar, dekolteli bir kıyafetin içine giyilebilecekleri dantelli sütyen modellerini aynı zamanda straplez tişörtler, gömlekler, bluzler ya da yazlık elbiseler ile birlikte de rahatlıkla giyebilmektedirler.

Dantelli Sütyenlerin Yapısı

Dantelli sütyenler, genel olarak pamuklu ve likralı malzemeden yapılıyor olsalar dahi ana bu sütyenlerde ana malzeme danteldir.

Çoğu dantelli sütyende, toparlayıcılık özelliği bulunduğundan push–up sütyenlerde dantel modelleri oldukça fazla görülür.

İçgiyimist, en gösterişli dantelli sütyen modellerini hizmetinize sunuyor… Uygun fiyatlar ve yüzlerce dantelli seçenek arasından doğru tercihi yapın.

Dantelli sütyen modellerinde de ayarlanabilir askılar bulunabilir. Ayrıca dolgulu ve balensiz sütyenlerde de dantel seçenekleri mevcuttur. Büyük ya da küçük olsun her beden için uygun ve çeşitli renk seçenekleri ile dantelli sütyen bulabilmek mümkündür.

Dantelli sütyen satın almadan önce hangi kıyafetler ile giymek istediğinize karar vermelisiniz. Transparan ve dar tişörterde dantel izleri belli olacağından hoş bir görünüm söz konusu olamaz. Bu görüntü, estetik anlamında rahatsızlık verebilir.

Fakat şifon bir bluzun göğüs dekoltesine yakışacak en güzel sütyen stili kesinlikle dantelli sütyenlerdir. Doğru kıyafetin içine doğru sütyeni seçmek çok önemlidir. Üstelik omuz kısmı açıkta kalan kıyafetler için özel olarak üretilmiş transparan dantelli sütyenler çok şık bir görüntü elde etmenize yardımcı olacaklardır.

Dantelli Sütyen Modelleri

Dantelli sütyenler kendi arasında da iki farklı stile ayrılmaktadırlar; yarı dantelli sütyenler ve tam dantelli sütyenler.
Her dantelli sütyen mutlaka bu iki stilden birisini yansıtmaktadır.

Farklı kombinasyonlarda dantelli sütyenler de vardır. Dolgulu dantelli sütyen modellerinde dolguların miktarı seçilebilmektedir. Aynı şekilde desteksiz ve straplez sütyenlerde de dantel detayları görülebilir.

Normal sütyenlerin yanı sıra dantelli sütyenlerde renk çeşitliliği de oldukça fazladır. Dantelli sütyenlerde en sık görülen renkler; kırmızı, beyaz, ekru, siyah, bordo ve mordur. Fakat en çok tercih edilen renkler ve kadınların favori dantelli sütyen renkleri; ekru ve beyazdır. Bu renkler, zarif dantel işlemeleriyle birleştiğinde çok şık ve zarif bir parça haline gelmektedirler. Daha koyu renklerdeki dantel işlemeleri ise dikkat çekici bir formda olurlar.

Her bedende dantelli sütyen bulabilmek mümkündür. İçgiyimist; 75B, 80B, 85B, 90B, 95B, 100B, 105B ve 110B beden ölçülerindeki kadınlar için dantelli sütyen modellerini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyor.