Ana Sayfa / Sütyenler / Destekli / Push Up Sütyenler

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Filtre

Destekli Sütyenler

Sütyen kategorisi altında birçok çeşit ve renkte sütyen modeli bulunur. En çok tercih edilen sütyen çeşitleri şu şekilde sıralanabilir; dantelli, toparlayıcı, emzirme, destekli sütyenler ve desteksiz sütyenler. Bunlar arasında en cazip olan model ise şüphesiz ki destekli sütyenlerdir. Rahat kullanım imkânı sunan ve hafif yapısıyla üzerine düşen görevi yerine getirebilecek olan destekli sütyen modelleri her kıyafetin altında sizi güvende hissettirir. Bu konuda, İçgiyimist olarak beklentilerinize uygun modeli size sunmak için buradayız.

Destekli Sütyen Modelleri

Çift Destekli Sütyen Modelleri
Çift destekli sütyen modelleri de yine küçük göğüslü kadınların tercihleri arasında yer almaktadır. Bu modelde sütyeni alt ve üst kısımlardan destekleyen dolgular bulunmaktadır. Ayrıca balenler sayesinde göğüslerin dik durmasını da sağlamaktadır.
Göğüsleri Büyüten Sütyen Modelleri
İçgiyimist olarak, göğüslerinin küçük olmasından şikayetçi olan kadınlar için tavsiyemiz, göğüsleri büyüten sütyen modelleri olacaktır. Kullanım sonrası zamanla göğüslerde büyüme meydana gelmektedir.
2 Beden Büyük Gösteren Sütyenler
Büyük göğüslere sahip olmak isteyen kadınlar, son zamanlarda çare olarak ameliyat ile yapılan büyütme işlemlerine başvurmakta. Fakat 2 beden büyük gösteren sütyenler sayesinde, ameliyat sonrası çekilecek ağrı ve acıları yaşamak zorunda kalmazsınız.

Destekli Sütyenlerin Yapısı

Destekli sütyenlerin kup kısmında sünger bulunur. Sünger, kolay temizlenebilir özelliğiyle ve yumuşuk dokusuyla destek ve toparlama görevini üstlenmektedir. Bazı durumlarda dolgu malzemesi olarak silikonda kullanılabilmektedir. Fakat daha rahat bir kullanım için tavsiyemiz sünger destekli sütyen olacaktır.
Destekli sütyenlerin alt kısmında ve yan taraflarında bulunan sünger ya da silikon dolgular, göğsü sıkıştırır ve toparlayıcılık sağlayarak göğsü kaldırır.

Destekli Sütyenlerin Avantajları Nelerdir?

Destekli sütyenler veya bir diğer adıyla push-up sütyenler, göğüslerin daha dolgun görünmesine yardımcı olurlar. Aynı zamanda, dar giysiler içinde göğüslerin biçimli görünmesini sağlar. Küçük göğüslü kadınların şikayetçi olduğu sebepleri ortadan kaldırarak, göğüslerin birleşmesini ve toparlanmasını sağlamaktadırlar. Göğüslerin kendi ağırlıkları sebebiyle zamanla oluşabilecek olan sarkmaları önleyen destekli sütyenler, göğüsleri sararak bu ağırlığı hafifletir.

Destekli Sütyeni Kimler Kullanmalıdır?

Destekli sütyenler, göğüs yapısı küçük olan kadınlar için tasarlanmış olsa da göğüslerinde sarkma meydana gelen kadınlarda rahatlıkla destekli sütyen kullanabilirler. Kaldırma özelliği de bulunduğundan, bu sütyenlere push up sütyenler olarakta adlandırılabilmektedir.