Ana Sayfa / Sütyenler / Desteksiz Sütyenler

Gösterilen sonuç sayısı: 19

Filtre
Siyah
Beyaz
Ekru

Dantelli Boş Cup Minimizer Sütyen EB1000

19,99
Siyah

Siyah Dantel Bralet Sütyen MS4328

39,99
Beyaz

Dantelli Sırt Detaylı Beyaz Sütyen MS4326

39,99
Gri

Dantel İşlemeli Gri Bralet Sütyen MS4035

29,99
Siyah

Dantelli Siyah Bralet Sütyen MS4305

49,99
Siyah
Beyaz
Ten

Fiyonk Detaylı Desteksiz Günlük Sütyen BM2011

19,99
Siyah

Siyah Bağlamalı Sütyen VN2012

27,90
Siyah

Siyah Dantel Bralet Sütyen MS25817

39,99
Siyah

Dantelli Siyah Bralet Sütyen VN9103

54,90
Kırmızı

Kırmızı Fantezi Seksi Büyük Beden Saten Sütyen Takımı 3350

123,41
Beyaz

Beyaz Dikişsiz Pedli Sütyen ST704B

66,50
Siyah

Siyah Dikişsiz Pedli Toparlayıcı Sütyen ST706

66,50
Ten

Ten Rengi Dikişsiz Büstiyer ST725T

42,75

Beyaz Sporcu Sütyen ML9923

19,31

Siyah Fantezi Seksi Dantelli Triangle Bralet ML-9869

43,94

Siyah Lame Deri Bralet Sütyen ML5018

41,35

Dolgusuz Sütyen ML2051

29,69
Kırmızı

Kırmızı Bağlamalı Sütyen VN2011

27,90
Beyaz

Dantelli Beyaz Bralet Sütyen MS4306

49,99

Desteksiz Sütyenler

Sütyen modelleri arasında rahatlık tahtında desteksiz sütyenler oturmaktadır. Kopça, tel ve dolgudan tamamen arınmış, hem şık hem de kullanışlıdırlar. Üstelik göğüs ölçüleri küçük olan kadınlarda dahil olmak üzere her bedende ki kadın için etkileyici bir duruşa sahiptirler.

Her zaman çekici göstermeyi başaran desteksiz sütyenler, İçgiyimist olarak önerilerimiz arasında ilk sıralardadır.

Ayrıca, dantel ve fiyonklar ile süslenmiş, yumuşak kumaş dokusuyla her kadının ihtiyacı olan rahatlığı sunan desteksiz sütyen modelleri, yıkama sonrası deformasyon göstermez. Belli bir kalıba sahip olmadıkları için bozulma yapmazlar.

Desteksiz Sütyen Modelleri

Desteksiz dantelli sütyen; eğer tercihiniz desteksiz sütyenlerden yana ise dantelli modelleri mutlaka denemelisiniz. Aynı zamanda hem çekici hem de rahat bir kullanım sağlarlar. Dantelli yapısı sayesinde hava alan bu sütyen modelleri terletme yapmaz. Özellikle sıcak havalarda tişörtlerin altında incecik rahat bir kullanım sağlar.

Desteksiz toparlayıcı sütyen; doğru bir seçimde destekli sütyenler kadar, desteksiz sütyenler de toparlayıcılık özelliğine sahiptirler. Bu konuda bilmeniz gereken tek şey ise doğru beden ölçüsüdür. İçgiyimist, çok sayıda beden ölçüsü ile size en uygun olanını renk seçenekleriyle birlikte sunmaktadır.

Desteksiz straplez sütyen; özel günlerin kurtarıcısı desteksiz straplez sütyenler, dekolteye sahip elbise giydiğinizde diğer sütyenlere nazaran oldukça kullanışlıdırlar. Omuz dekoltesinin bulunduğu abiye giysilerde ve yazın sıklıkla tercih edilen straplez tişörtlerde tercih edilen desteksiz straplez sütyenler, giysilerle uyum sağlayacaktır. Ayrıca sırt dekoltesi olan giysilerde de çeşitli renk ve dantel seçenekleriyle şıklığınızı tamamlarlar. Kendini hiç belli etmeyecek ve gün boyunca sizi güvende hissettireceklerdir.

Desteksiz Sütyenlerin Avantajları

Neden Desteksiz Sütyen Tercih Etmelisiniz?
Ergenliğe adım atmış çoğu kızın ilk sütyeni, genellikle desteksiz sütyen olmaktadır. Rahat ve özgür hissettirmelerinin yanında dolgulu olmadıkları için hafif ve sıkmayan yapılarıyla da ön plana çıkarlar.

Desteksiz sütyen modellerinde, diğer sütyenlere göre daha fazla kumaş çeşitliliği ve renk alternatifi de bulunmaktadır.

Desteksiz sütyenler, dekolteli kıyafetlerin ve dar giysilerin altında çekici ve etkileyici görünüm sunarlar. Ayrıca çok dar ve sıkı olan sütyenler kanser riskine karşı korumasızdır. Fakat desteksiz sütyen, yapısı gereği diğer modellere göre daha sağlıklıdır. Ekstra bir ağırlık yapmazlar.

Dolgulu ve silikonlu sütyenler göğüs ağırlığı ile birleşince bir zaman sonra rahatsızlık yaratır. Fakat desteksiz sütyenler, dolgusuz olduğu için ağırlıkları da yoktur.

Çoğunlukla beyaz tişörtün altına renkli sütyen tercih edilmekten kaçınılır. Çünkü renk tezatlığı olacağından hoş bir görüntü vermez. Fakat
desteksiz sütyen modellerinin her rengi mevcuttur ve ince oldukları için
beyaz tişörtün altına da rahatlıkla giyilebilirler. Bu nedenle daha çok yazlık sütyen olarak bilinirler.

Desteksiz sütyenlerde, kumaş dışında ekstra bir malzeme olarak silikon ve dolgu kullanılmadığından ucuz fiyatlı sütyenler arasında yer alır.

Dolgu ya da silikona sahip olmadığı için desteksiz modeller, gönül rahatlığı ile çamaşır makinasında yıkanabilirler. Kalın olmadıkları için
kurutma işlemi de kısa süreli olacaktır.

Desteksiz sütyen, doğallıktan yana olanların tercihidir diyebiliriz.