Ana Sayfa / Sütyenler / Straplez Sütyenler
Filtre

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.


Straplez Sütyenler

Straplez sütyenler, birçok konuda kadınların kurtarıcısı olabiliyor. Nitekim yazlık bir elbise de ya da sırtı açık bir kokteyl elbisesi giyildiğinde tercih edilebilecek olan en kullanışlı sütyenler, askısız straplez sütyenler olarak bilinir.

Efektif yapısı ve rahat bir kullanım sağlayan straplez sütyen modelleri, çekici bir görünüm elde etmek isteyen her kadını mutlu edecek şekilde çeşitliliğe sahiptir. Standart renkler olarak siyah, beyaz, kırmızı ve ten renkleriyle revaçta olsa bile çeşitli renklerde ve desenlerde hatta farklı kumaş dokularında straplez sütyenleri, İçgiyimist’te bulabilirsiniz. Straplez sütyenler arasından en iddalı modelleri beğeninize sunuyoruz!

Straplez Sütyen Modelleri ve Fiyatları

Çok merak edilen bir diğer soru ise straplez sütyen fiyatları hakkındadır. Bu sorunun cevabı oldukça değişkendir. Modelin özelliğine, kumaşına ve markasına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Siz de özellikle yaz aylarında hem konforlu bir gün geçirmek hem de şık bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, beğeninize sunduğumuz yüzlerce seçenek arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Straplez sütyen modelleri arasından zarafetiniz için en doğru parçayı şimdi seçebilirsiniz.

Straplez Sütyen Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Yaz aylarının vazgeçilmez sütyenlerinden olan straplez sütyenlerin en büyük avantajlarından biri de kesinlikle askısız bir kullanım imkânı sunmasıdır. Askısız olmaları sebebiyle iz bırakmaz ve kaşıntı yapmazlar. Aynı zamanda ipli ve askılı sütyenlerde meydana geldiği gibi omuz ağrısı ve sıkıştırma gibi sorunlarda yaşatmazlar.

Omuz dekolteli yazlık elbiselerde, straplez bluz ve tişörtlerde, gömleklerde ve ince askılı badilerde rahatlıkla tercih edilebilir ve günün kurtarıcısı olabilirler.

Straplez sütyenler, askılı olmasalar bile her türlü göğüs yapısına uygun olarak üretilmişlerdir ve ihtiyaç duyulan toparlayıcı ve destekleyici özelliklerine sahiptirler. Her bedende ve özellikte straplez sütyen bulmak mümkündür.

Straplez sütyen kullanmanın bir diğer faydası ise muhakkak ki şeffaf sütyen bantları olacaktır. Bu stildeki sütyenlerin bant kısımları takılıp çıkartılabilen yani değişim gerçekleştirilebilen yapıya sahiptir. Sırt dekoltesi olan bir elbise ile rahatlıkla şeffaf bant takarak yeniden dönüştürülüp kullanılabilirler. Straplez oldukları için askısızdırlar ancak sırt dekoltesi için de ekstra bir malzeme olan şeffaf bantlar kullanıldığında tam olarak elde etmek istenilen sade ve şık görünümü yakalamanıza yardımcı olurlar.

Straplez Sütyenlerin Dezavantajları Nelerdir?

Straplez sütyenler her ne kadar kurtarıcı ve günün kahramanı rolünde olsalar da bazı durumlarda onların bile üstesinden gelemeyeceği durumlar söz konusu olabiliyor.

Straplez sütyenler, alt tarafında ve iç kısımlarında bulunan şerit silikonlar sayesinde vücuda yapışarak tutunma sağlarlar. Fakat vücutta meydana gelen bir terleme söz konusu olduğunda sütyende kayma gerçekleşmesi çok olası bir durumdur.

Askısız oldukları için terleme sonrası kaymayı önlemek adına atılacak en doğru adım ise kesinlikle doğru sütyen ölçülerini bilmektir. Doğru bedende ki bir straplez sütyen, terleme meydana gelse bile göğüsleri desteklemeye devam edecektir.

Straplez sütyenlerde kullanılan şeffaf bantların uzun süre vücuda temas etmesi halinde alerji meydana gelebilir. Bunu önlemek için bantı, belirli aralıklarda yenisi ile değiştirmeyi unutmayın.