Ana Sayfa / Sütyenler / Toparlayıcı / Küçültücü Sütyenler

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Filtre

Toparlayıcı Küçültücü Sütyenler

Toparlayıcı küçültücü sütyenler diğer bir adıyla minimizer sütyenler; şık olmalarının yanında oldukça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.
Minimizer sütyen modelleri ile uygun bedenlerde seçeceğiniz doğru sütyen, büyük göğüs ölçülerine sahip kadınların göğüslerini küçük göstermelerine yardımcı olacaktır. Rahat olmalarına ek olarak göğüsleri dikleştirdikleri için de kıyafetlerde şık bir görünüme olanak sağlarlar.
İhtiyaç ve isteklerinize göre seçebileceğiniz çeşitli renk ve desenlerde toparlayıcı sütyen modelleri en uygun fiyatlarla İçgiyimist’te!

Toparlayıcı Sütyenlerin Yapısı

Toparlayıcı ve küçültücü sütyenler, diğer sütyenlere nazaran en iyi toparlayıcılık özelliklerine sahiptir. Göğüsleri toparlarken aynı zamanda da güzel bir görünüm elde etmenize yardımcı olurlar.
Bu özellikteki sütyenlerde, göğüslerin altına denk gelen kısımda geniş bantlar bulunabilmektedir. Bu bantlar sayesinde göğüsler daha dik bir görünüme kavuşur.
Aynı zamanda, toparlayıcı sütyenlerin göğüs sarkmalarını önlediği de bilinmektedir. Sütyenin içinde bulunan yapışkan bantlar göğüslerin dik görünmesine yardımcı olurlar aynı zamanda da diri kalmalarını sağlar.
Ayrıca toparlayıcı sütyenler, ayarlanabilir askıları ile göğüslerin ağırlığını dengeleyerek, göğüslere fazla yük binmesini engellerler.

Minimizer Sütyenler

Minimizer sütyenler, her beden için uygun olarak üretilseler de özellikle büyük göğüs yapısına sahip kadınlar arasında daha çok popülerdir. Bu özelliğe sahip sütyenlerde toparlayıcılık özelliği bulunduğu için göğsün olduğundan daha küçük gözükmesini sağlar. Bunu sağlarken göğüsleri asla sıkıştırmaz. Tam aksine, minimizer sütyenler; oldukça rahat ve konforlu bir kullanıma sahiptirler.

Toparlayıcı Küçültücü (Minimizer) Sütyen Modelleri

Toparlayıcı ve küçültücü sütyen modellerinin bir çok renk ve bedende modeli bulunmasının yanında destekli ve desteksiz minimizer olarak model seçenekleri de mevcuttur.
Sade ve spor seçeneklerinin de bulunduğu toparlayıcı sütyenler genel olarak, şık ve zarif bir tasarıma sahiptirler. Aynı zamanda göğüsleri dik gösterdiği için gömlek ve bluzlar ile birlikte giyildiğinde oldukça güzel ve hoş bir görünüm verirler. Bu nedenle kadınların gün boyunca özgüven ve konfor içinde olabilmelerine yardımcı olurlar.

Toparlayıcı Sütyen Seçiminin Göğüs Sağlığı Açısından Önemi

Doğru bir bedende seçilen küçültücü toparlayıcı sütyen modeli, göğüs sağlığı içinde çok önemlidir. Yalnızca normal sütyen bedeninizden bir beden daha küçük bir sütyen seçmelisiniz. İki beden küçük seçerseniz göğüslerinizi sıkıştırma riski oluşur. Bu durumda oldukça sakıncalı bir şekilde yağ dokusunda zedelenmeye sebep olabilir. Özellikle de gün boyu taşıyacağınız bir iç giyim ürünü olduğu için sütyenler özenle seçilmelidir. İçgiyimist, kaliteli hizmet anlayışını uygun fiyatlı ürünleriyle sizlere sunarak sağlığınız için en doğru sütyeni seçmenize olanak tanıyor.