Tek bir sonuç gösteriliyor


Braletler

Braletler, iç giyimde sütyenlere farklı bir boyut kazandırmıştır. Kadınlar, normal sütyen modellerinden daha farklı bir parça aradıklarında bralet sütyenlere yönelmektedirler. Birçok çeşit, model, desen ve renkte bralet sütyen bulabilmek mümkündür. İçgiyimist, sizin için en ucuz bralet sütyenler ve daha fazlasını da bir araya getirdi.

Bralet Sütyen Modelleri

Bralet sütyenler her sezon kullanılabilir olmalarının yanında göz alıcı tasarımlarıyla da son zamanlarda oldukça revaçtadırlar. Hoş ve şık duruşları ile birçok kıyafetin aksesuarı niteliğinde de kullanılabilirler. Bralet sütyenler, hem rahat hem de kullanışlı bir sütyen stilidir.

Bralet Sütyenlerin Yapısı

Sütyenler, temel olarak iç giyim ürünü olarak üretilmiş olsalarda bralet sütyenler, dış giyim ürünü olarak da rahatlıkla kullanılabilmektedirler.
Bralet sütyen modellerinde, örgü ipler ve danteller sıklıkla yer bulduğu için kot pantolonların üzerine uyum sağlayabilirler. Dikkat çekici dış tasarımları her beden yapısına sahip kadınlar için etkileyici bir görünüm yaratacaktır.
Modacıların da kombinasyonlarında sıklıkla kullandıkları dantelli bralet sütyenler, süngersiz oldukları için göğüsleri sararak desteklerler. Yumuşak yapılarıyla rahat olmalarının yanında aynı zamanda da gün boyu zarifliklerini koruyabilirler. Çeşitli renk, desen ve modellerde olabilen bralet sütyenler, genellikle mikrofiber kumaştan üretilirler ve balensizdirler.

İçgiyimist, konforun yanında şıklık ve zarafet arayan kadınlar için uygun fiyatlı bralet sütyenleri, kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere sunuyor.

Bralet Sütyenlerin Özellikleri Nelerdir?

Braletler, sütyen yerine aksesuar olarak da rahatlıkla kullanılabilirler. Normal sütyenlerin askılarını saklamaya çalışırken bralet sütyenlerde bu durum çok farklıdır. Bralet sütyenlerin özellikleri ve çekiciliği askılarda ki detaylarda olduğu için onları saklamanıza gerek olmaz. Ayrıca bralet sütyenler, stilinizi ortaya çıkarmak içinde oldukça iyi bir tercih olacaktır. Farklı desen ve modellerde onlarca çeşidi olan braletleri, İçgiyimist’te bulabilirsiniz.

Rahat oldukları kadar seksi ve dikkat çekici bir görünüme de sahip
olan bu sütyen modelleri, sıcak havalarda da çok kullanışlı olabiliyorlar. Tişört yerine de pekala bralet sütyenlerde pantolonlar ile birlikte kombinlenebilirler. Bralet sütyenlerde alerji riski olmadığı gibi tahriş ve kızarıklıkta yapmazlar. Aynı zamanda nefes alan kumaştan yapıldıkları için terletmezler.

Büyük göğüs yapısına sahip kadınlarda her stildeki sütyen güzel durabiliyor fakat küçük göğüs yapısına sahip kadınlara her sütyen modeli
yakışmayabiliyor. Bralet sütyenler, bu olumsuzluğu tamamen ortadan
kaldırıyor. Zarif, şık ve seksi duran bralet sütyenler küçük göğüslü kadınlarda da oldukça feminen bir duruş sergiliyor.

Bralet sütyenler ile gün boyu kendinizi güvende ve özgür hissetmek
mümkün hale geliyor. Şeffaf bluzlar ile birlikte mükemmel bir ikili olan
bralet sütyenler, sırt dekoltesine sahip kıyafetlerde de rahatlıkla
kullanılabiliyor. Üstelik ipli, saten, baskılı ve çizgili desenlerde bulunabilen braletler, birçok farklı renk seçeneğine sahip olarak
üretilebiliyorlar.

İçgiyimist, tarzınızı ve stilinizi en doğru şekilde yansıtabilmeniz için bralet sütyenleri, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerle buluşturuyor.