Ödeme Yöntemleri

Banka/Kredi Kartı ile Online Ödeme
Siparişleriniz için ödemenizi, kredi veya banka kartınız (MasterCard, Visa, American Express) ile online olarak yapabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden yapılan her türlü online ödeme işleminin güvenli olduğunu ve kredi kartınız ile alakalı herhangi bir bilgiyi saklamadığımızı garanti ediyoruz.

Bu yöntem ile yapılan ödemeler, BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) Yetkili Kuruluş Faaliyet Lisansı’na sahip Elekse Ödeme Kuruluşu A.Ş’nin sunduğu online sanal pos (Esnekpos) altyapısı ile işlenmektedir. Yapacağınız ödemeler ekstrenizde, Elekse, EsnekPos veya icgiyimist.com adı ile görünmektedir.

Havale/EFT ile Ödeme
Sipariş bedelinizi aşağıda yer alan banka IBAN numaramıza yatırarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, siparişiniz sonrası, detaylı banka hesap bilgilerimizi içeren bir e-posta da iletilecektir. Siparişinizin, ilgili tutar hesabımıza geçtikten sonra işleme alınacağınız unutmayınız.

Banka: QNB Finansbank A.Ş
IBAN: TR28 0011 1000 0000 0091 3776 90
Firma Yetkilisi/Hesap Sahibi: Bayram UYĞUR

Kapıda Nakit Ödeme
Sipariş tutarınızı, kapıda teslimat anında kargo personeline nakit olarak ödeyebilirsiniz. Bu yöntemde, tarafınıza 9TL ek hizmet bedeli yansıtılacağını unutmayınız. Bu bedel, taşıyıcı kargo firması tarafından yansıtılmaktadır.