Güvenlik Politikası

İnternet sitemizi ve sitemize altyapı anlamında destek sağlayan diğer sistemlerimizi, verilerinizin yetkili olmayan üçüncü şahıslarca kaybedilmesi, imha edilmesi, erişimi, değiştirilmesi veya dağıtımına karşın gerekli teknik önlemleri alarak güvence altına almaktayız. Bu, internet sitemizde gezinirken kendinizi güvende hissetmenize olanak sağlar. Bizim için gizliliğinizin korunması çok önemli bir husustur. Bize vermiş olduğunuz kişisel veya gerekli farklı veriler, yalnızca siparişlerinizi işleme almak ve sağlıklı bir şekilde operasyon sürecini gerçekleştirmek amacıyla kullanılacaktır. Bunun dışında ticari veya farklı amaçlar için kullanılmasına asla izin verilmeyecektir.

Platformumuz üzerinden alışveriş yaptığınızda, Gizlilik Politikamızı ve ayrıca Şartlar ve Koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. Bizimle paylaştığınız ayrıntılar, siparişinizi onaylama ve takip etme, meydana gelebilecek tutarsızlıklar için bilgileri karşılaştırma ve dolandırıcılık (fraud) faaliyetlerini önleme gibi konularda müşteri memnuniyetini sağlamak ve arttırmak için kullanılacaktır.

SSL Sertifikası

Verilerinizin gizlilikle ele alınmasını ve SSL (Secure-Socket Layer) güvenli sunucu yazılımıyla şifrelenmesini sağlıyoruz. Siparişinizin detayı (adınız-soyadınız, adresiniz, kredi kartı ve banka bilgileriniz) tümüyle şifrelenerek herhangi bir  üçüncü parti kurum veya kişi tarafından okunamaz. Bunu anlamak için, eriştiğiniz internet adresinin hemen önündeki adres çubuğunun başında yer alan küçük bir “kilit” simgesi ile belirtilir. Bu sayfadayken de görebileceğiniz gibi içgiyimist.com internet sitesinde SSL sertifikası ile güvenlik ve şifreleme teknolojisi kullanılmaktadır.

Veri Güvenliği

Kart numaralarınızın, işlemlerinizin ve diğer kişisel veri formlarınızın güvenliğini, müşterilerimiz ve platformumuz arasında güvenli bir şekilde iletileceğini taahhüt etmekteyiz. Bir işlemci ile bir sunucu arasında bilgi aktarımına hizmet eden SSL güvenlik teknolojisi sayesinde, bilgiler herhangi bir üçüncü şahsa kesinlikle sızdırılmamaktadır.

PCI Uyumluluğu

İçgiyimist, elde ettiği tüm verileri PCI (Payment Card Industry) uyumlu barındırma sağlayıcısı ile güvenli bir şekilde barındırır. Teknolojisini sürekli olarak geliştiren ve güncel tutan tecrübeli bir şirket olarak, müşterinin online alışveriş yaparken kendini güvende hissetmesinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Verilerinin ve özellikle de kredi kartı bilgilerinin güvenli bir şekilde işletilmesinin gerekli olduğunun da farkındayız. PCI uyumluluğu, herhangi bir kredi veya banka kartının güvenliğini, işlem sırasında optimuma çıkarmaya hizmet eder. Bu, müşterinin kişisel bilgilerini korumak, internette gezinirken ve ödeme yaparken güvenliğini garanti etmek için geliştirilmiş ve global anlamda yaygın olarak kabul görmüş bir dizi politikadır. Aynı zamanda, kişisel ayrıntıların ve ödeme ayrıntılarının kötüye kullanımını da önlemektedir.